NK-F in Amerena: ZPC Amersfoort KAMPIOEN!

Het is een prachtig evenement geworden: de NK voor jeugdige F-spelers/sters! In ons gloednieuwe zwemparadijs de Amerena. En ……., dan ook nog in het water de beste van Nederland worden. Onze ploeg fikste het:

Alle uitslagen

De prijsuitreiking werd verricht door Jeroen Stomphorst van Studio Sport en international Nomi Stomphorst van de Nederlandse waterpolodames.

Tijd Wit Blauw Uitslag Veld Plaats
ZATERDAG 9 JUNI
14:00 ZPC Amersfoort 1 De Rijn
10-0
1
14:00 ZVL-1886 ZPC Amersfoort 2
13-0
2
14:00 Het Ravijn VZC Veenendaal
4-3
3
14:00 ZPB Otters ’t Gooi
5-1
4
14:20 MNC Dordrecht 2 ZV De Zaan
0-8
1
14:20 DAW UZSC
0-3
2
14:20 ZV De Ham ZPC Amersfoort 4
12-0
3
14:20 VZV Njord ZPC Amersfoort 3
11-0
4
14:40 ZPC Amersfoort 1 De Reest
10-0
1
14:40 ZVL-1886 TRB-RES
5-1
2
14:40 Het Ravijn MNC Dordrecht 1
0-7
3
14:40 ZPB ZPCH
7-2
4
15:00 De Rijn MNC Dordrecht 2
7-0
1
15:00 ZPC Amersfoort 2 DAW
4-3
2
15:00 VZC Veenendaal ZV De Ham
1-7
3
15:00 Otters ’t Gooi VZV Njord
0-8
4
15:20 De Reest ZV De Zaan
1-9
1
15:20 TRB-RES UZSC
4-0
2
15:20 MNC Dordrecht 1 ZPC Amersfoort 4
11-0
3
15:20 ZPCH ZPC Amersfoort 3
12-0
4
15:40 ZPC Amersfoort 1 MNC Dordrecht 2
10-0
1
15:40 ZVL-1886 DAW
11-0
2
15:40 Het Ravijn ZV De Ham
1-5
3
15:40 ZPB VZV Njord
5-2
4
16:00 De Rijn ZV De Zaan
2-4
1
16:00 ZPC Amersfoort 2 UZSC
2-7
2
16:00 VZC Veenendaal ZPC Amersfoort 4
5-1
3
16:00 Otters ’t Gooi ZPC Amersfoort 3
14-0
4
16:20 De Reest MNC Dordrecht 2
9-0
1
16:20 TRB-RES DAW
5-2
2
16:20 MNC Dordrecht 1 ZV De Ham
4-5
3
16:20 ZPCH VZV Njord
0-8
4
16:40 ZPC Amersfoort 1 ZV De Zaan
6-0
1
16:40 ZVL-1886 UZSC
5-0
2
16:40 Het Ravijn ZPC Amersfoort 4
6-3
3
16:40 ZPB ZPC Amersfoort 3
7-1
4
17:00 De Rijn De Reest
4-1
1
17:00 ZPC Amersfoort 2 TRB-RES
0-5
2
17:00 VZC Veenendaal MNC Dordrecht 1
1-4
3
17:00 Otters ’t Gooi ZPCH
6-2
4
ZONDAG 10 JUNI
10:00 nr.5 poule 1

MNC Dordrecht 2

nr.5 poule 2

DAW

7-0
1
10:00 nr.5 poule 3

ZPC Amersfoort 4

nr.5 poule 4

ZPC Amersfoort 3

6-0
3
10:20 nr.3 poule 1

De Rijn

nr.4 poule 2

ZPC Amersfoort 2

5-2
1
[1]
10:20 nr.3 poule 3

Heet Ravijn

nr.4 poule 4

ZPCH

9-2
2
[2]
10:20 nr.3 poule 2

UZSC

nr.4 poule 1

De Reest

4-2
3
[3]
10:20 nr.3 poule 4

Otters Het Gooi

nr.4 poule 3

VZC

8-1
4
[4]
10:40 nr.1 poule 1

ZPC Amersfoort 1

nr.2 poule 2

TRB-RES

9-0
1
[A]
10:40 nr.1 poule 3

ZV De Ham

nr.2 poule 4

VZV Njord

0-7
2
[B]
10:40 nr.1 poule 2

ZVL-1886

nr.2 poule 1

ZV De Zaan

9-2
3
[C]
10:40 nr.1 poule 4

ZPB

nr.2 poule 3

MNC Dordrecht 1

6-1
4
[D]
11:00 nr.5 poule 3

ZPC Amersfoort 4

nr.5 poule 2

DAW

1-8
1
11:00 nr.5 poule 1

MNC Dordrecht 2

nr.5 poule 4

ZPC Amersfoort 3

7-0
2
11:00 verliezer [1]

ZPC Amersfoort 2

verliezer [2]

ZPCH

0-7
3
[7]
11:00 verliezer [3]

De Reest

verliezer [4]

VZC

1-1
R. wns
4
[8]
11:20 winnaar [1]

De Rijn

winnaar [2]

Het Ravijn

0-7
1
[5]
11:20 winnaar [3]

UZSC

winnaar [4]

Otters Het Gooi

3-4
2
[6]
11:20 verliezer [A]

TRB-RES

verliezer [B]

De Ham

6-1
3
[E]
11:20 verliezer [C]

ZV De Zaan

verliezer [D}

MNC Dordrecht 1

6-1
4
[F]
11:40 winnaar [A]

ZPC Amersfoort 1

winnaar [B]

Njord

10-1
1
[G]
11:40 winnaar [C]

ZVL-1886

winnaar [D]

ZPB

7-6
3
[H]
12:20 nr.5 poule 3

ZPC Amersfoort 4

nr.5 poule 1

MNC Dordrecht 2

0-6
1
12:20 nr.5 poule 2

DAW

nr.5 poule 4

ZPC Amersfoort 3

14-0
2
12:20 winnaar [7]

ZPCH

winnaar [8]

De Reest

5-2
3
plaats 13-14
12:20 verliezer [7]

ZPC Amersfoort 2

verliezer [8]

VZC

0-2
4
plaats 15-16
12:40 winnaar [5]

Ravijn

winnaar [6]

Otters Het Gooi

7-5
1
plaats 9-10
12:40 verliezer [5]

De Rijn

verliezer [6]

UZSC

0-2
2
plaats 11-12
12:40 winnaar [E]

TRB-RES

winnaar [F]

ZV De Zaan

4-0
3
plaats 5-6
12:40 verliezer [E]

De Ham

verliezer [F]

MNC Dordrecht 1

4-3
4
plaats 7-8
13:00 winnaar [G]

ZPC Amersfoort 1

winnaar [H]

ZVL-1886

8-3
1
plaats 1-2
13:00 verliezer [G]

Njord

verliezer [H]

ZPB

2-0 ?
3
plaats 3-4
PS: op vrijdag gaf Zeester Meerval aan, wegens zieken, niet te kunnen komen. Deze plaats is toen alsnog opgevuld door ZPC Amersfoort 4

Gespot:
 
Eindstand
  1.  ZPC Amersfoort 1                     Amersfoort
  2. ZVL-1886                                    Leiden
  3. ZV Njord                                     Veldhoven
  4. ZPB                                              Barendrecht
  5. TRB-RES                                    Tilburg
  6. ZV De Zaan                                Zaandam
  7. De Ham                                       Krommenie
  8. MNC Dordrecht 1                      Dordrecht
  9. Het Ravijn                                   Nijverdal
  10. De Otters Het Gooi                   Bussum
  11. UZSC                                           Utrecht
  12. De Rijn                                        Wageningen
  13. ZPCH                                           Hoofddorp
  14. De Reest                                      Meppel
  15. VZC                                              Veenendaal
  16. ZPC Amersfoort 2                     Amersfoort
  17. DAW                                            Alkmaar
  18. MNC Dordrecht 2                     Dordrecht
  19. ZPC Amersfoort 4                     Amersfoort
  20. ZPC Amersfoort 3                     Amersfoort

Opmerkelijk:

  • De prijsuitreiking werd verricht door Jeroen Stomphorst van Studio Sport en international Nomi Stomphorst van de Nederlandse waterpolodames.
  • Het Algemeen Dagblad / Amersfoortse Courant besteedde welgeteld 0 (“nul”) regels aan dit evenement. Uw weet wel, die krant van “de grootste sportkrant van Nederland”……